Modne fake piegi - jak je zrobić, aby wyglądały naturalnie?
Uroda

Modne fake piegi - jak je zrobić, aby wyglądały naturalnie?

Piegi były kiedyś przyczyną niepewności, a dziś są modnym trendem. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale coraz więcej kobiet decyduje się na dodawanie ich w sposób trwały – za pomocą makijażu permanentnego! Jednak jak to jest z modą - szybko przemija. W tym artykule dowiesz się jak zrobić fake piegi, które odmienią twój look podczas wakacji i nie tylko.

Zabawa z henną

Henna tworzy bardzo naturalny wygląd piegów. Lekko brązowe plamki zwykle pozostają widoczne przez co najmniej tydzień, ale mogą również utrzymywać się do kilku tygodni. Pamiętaj, aby przed nałożeniem henny wykonać test na alergię skórną i koniecznie przed zrobić peeling.

Specjalne pisaki do piegów!

Coraz więcej marek pojawia się z tego typu produktami w sklepach na całym świecie. Aplikatory są łatwe w użyciu i dają naturalny efekt. Nie czekaj i koniecznie wybierz się do jednej z pobliskich drogerii.

Brązowy eyeliner - twój nowy przyjaciel

Dzięki niemu możesz łatwo stworzyć fake piegi. Użyj palców lub pędzla do makijażu, aby delikatnie wklepać produkt w miejsca, w których chcesz je pokazać. Spowoduje to utworzenie plam o losowym kształcie.

Liner do brwi - daj się zaskoczyć

Ten produkt będzie świetny, ponieważ jest bardzo trwały i trudno, by się rozmazał. Co najważniejsze, nie musisz się martwić, że efekt zniknie podczas wykonywania aktywności fizycznych.

Modne fake piegi - jak je zrobić, aby wyglądały naturalnie?

Spray na odrosty - kto by się spodziewał?

Metoda makijażu, która jest dość popularna wśród wizażystów. Aby nałożyć brązowy spray, najpierw poćwicz na kawałku papieru, aby znaleźć odpowiednią siłę nacisku, a następnie spryskaj nim gotowy makijaż.

Fake piegi - wskazówki

Aby uzyskać najlepszy efekt, wybierz ciepłe odcienie. Pamiętaj, aby użyć półprzezroczystego pudru, jeśli nie jesteś wystarczająco zadowolona z efektu, powinien on pomóc. Chłodne kolory są nienaturalne i dają efekt starzenia skóry. Malując piegi, zawsze warto mieć pod ręką patyczki kosmetyczne. W ten sposób, jeśli niektóre z nich Ci się nie podobają z łatwością je usuniesz, zanim jeszcze wyschną.

Zobacz więcej podobnych postów