Zabiegi laserowe w gabinetach medycyny estetycznej
Zdrowie

Zabiegi laserowe w gabinetach medycyny estetycznej

W dzisiejszych czasach zabiegi laserowe zyskują na popularności wśród wielu osób. Mają one szerokie zastosowanie w różnych sytuacjach. Wykorzystywane są między innymi do usuwania: zmian naczyniowych i pigmentacyjnych, tatuaży, zmarszczek i rozstępów. Lasery stosuje się również w celu footoodmładzania, depilacji czy leczenia trądziku. Jak wiadomo wygład w naszym życiu ma bardzo duże znaczenie, dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług gabinetów medycyny estetycznej.

Dlaczego warto udać się na zabiegi laserowe do miasta Gliwice?

            W mieście Gliwice znajduje się bardzo nowoczesny gabinet medycyny estetycznej o nazwie Dermapoint, który w swojej ofercie posiada między innymi zabiegi laserowe. Usługi tego gabinetu skierowane są nie tylko do mieszkańców Gliwic i sąsiednich miejscowości, ale także do pacjentów ze wszystkich rejonów Polski. Warto tutaj przyjechać nawet z odległych zakątków, ponieważ odnajdziemy tu: najnowocześniejszy sprzęt do laseroterapii oraz wysokiej klas specjalistów posiadających ogromną wiedze, a także doświadczenie zdobyte między innymi podczas szkoleń międzynarodowych. Możemy, więc być pewni, że jakość świadczonych usług w gabinecie Dermapoint jest na jak najwyższym, wręcz światowym poziomie. W gabinecie dostępna jest platforma laserowa ALMA HARMONY PRO. Jest to jeden z najnowocześniejszych na świecie systemów laserowych, dzięki specjalnym technologią w nim zastosowanych podczas jednego zabiegu uzyskujemy możliwość skorzystania z różnego rodzaju laserów. Dlatego też zabiegi laserowe gliwice to na pewno propozycja godna rozważenia dla wszystkich osób, które pragną odmienić swój wygląd poprzez skorzystanie z laseroterapii.

Jakie zabiegi laserowe dostępne są w mieści Gliwice?

Gabinet medycyny estetycznej Dermapoint w swojej ofercie posiada między innymi takie zabiegi jak: laserowe zamykanie naczynek przy wykorzystaniu głowicy Nd: Yag i Dye-VL, redukcję zmarszczek przy zastosowani lasera Clear Lift, czy też usuwanie tatuaży oraz makijażu permanentnego przy użyciu High Power Q-switched. Głowica Nd: Yag doskonale sprawdza się także w leczeniu naczyniaków rubinowych i gwiaździstych. Zabiegi przy wykorzystaniu tego rodzaju lasera dzięki systemowi chłodzenia głowicy są dla pacjenta wręcz bezbolesne. Głowica Dey-VL posiada możliwość pracy w systemie dynamicznym dzięki temu bezpiecznie można za jej pomocą wyleczyć np. trądzik różowaty. Laser Clear Lift to natomiast frakcyjne urządzenie medyczne, wykorzystujące krótkie impulsy charakteryzujące się wysoką energią. Przy jego pomocy można także usuwać przebarwienia i blizny, a wszystko to w sposób bezbolesny i niepowodujący uszkodzenia naskórka. Jeżeli przebarwienia są naprawdę bardzo głębokie to do ich redukcji należy wykorzystać głowicę lasera High Power Q-switched.

Zabiegi laserowe Gliwice charakteryzuje przede wszystkim wysoka skuteczność i bezpieczeństwo. W gabinecie Dermapoint możemy również liczyć na indywidualne podejście do każdego pacjenta, dlatego mamy pewność, że zostaniemy potraktowani w sposób profesjonalny.

Zabiegi laserowe w gabinetach medycyny estetycznej

Zobacz więcej podobnych postów