Zakładanie implantów zębowych w Krakowie
Zdrowie

Zakładanie implantów zębowych w Krakowie

Jeżeli z jakiegoś powodu posiadamy barki w uzębieniu warto zdecydować się na zabieg wszczepienia implantów. Po wykonaniu takiego zabiegu będziemy mogli znów cieszyć się pięknym i naturalnym uśmiechem. Prawidłowo wykonane implanty nie odróżniają się, bowiem od naturalnych zębów, a dodatkowo pozwalają nam na odzyskanie zachwycającego uśmiechu. Jeżeli zdecydujemy się na implanty warto wybrać do tego rodzaju zabiegu miasto Kraków, ponieważ możemy tu znaleźć naprawdę światowej klasy specjalistów.

Kraków, jako miasto, w którym istnieje możliwość komputerowego planowania leczenia implantologicznego

Kraków to miasto, w którym swoją działalność prowadzi znana w całej Europie klinika stomatologiczna Indexmedica. Jest ona jedną z najlepszych klinik tego typu na świecie. Specjaliści w niej zatrudnieni wiedzą jak ważna jest odpowiednia diagnostyka, a także dokładne planowanie leczenia. W swojej ofercie klinika ta posiada najnowszy typ oprogramowania komputerowego KODAK umożliwiający profesjonalne planowanie leczenia implantologicznego. Każdy pacjent, który zostanie zakwalifikowany do zabiegu wszczepienia implantów ma zagwarantowane badanie tomograficzne szczęki bądź żuchwy. Klinika ta dysponuje najnowocześniejszym tomografem KODAK CS 9300, jest to jedyny taki tomograf na terenie miasta Kraków, dlatego warto zdecydować się na implanty właśnie w tym gabinecie. Na podstawie uzyskanych wyników badań tworzone są trójwymiarowe rekonstrukcje kości szczeki, a także zębów. Mamy również możliwość obejrzenia wirtualnej symulacji implantów i sztucznych zębów. Zastosowanie najnowszego oprogramowania umożliwia imlantologom przeprowadzenie szczegółowej analizy wymiarów i struktury kości dzięki temu mogą oni dokładnie określić: wielkość, rodzaj, ilość czy nawet kąt wprowadzenia implantów. W ten sposób można zoptymalizować, jakość lecenia i ograniczyć je do jak najmniejszych ingerencji chirurgicznych.

Zakładanie implantów zębowych w Krakowie

Użytkowanie implantów po ich założeniu w gabinecie stomatologicznym

Wiele osób zastanawia się czy dbanie o implanty będzie wymagało jakiś dodatkowych zabiegów. Implanty zębowe Kraków należy utrzymywać w czystości w taki sam sposób jak własne zęby. Czyszczenie koron zamocowanych na wszczepionych implantach nie jest wcale trudniejsze od zwykłego szczotkowania naturalnych zębów. Jeżeli implant zostanie umiejscowiony w trudno dostępnym miejscu to stomatolog dokładnie poinstruuje o najlepszych sposobach na jego pielęgnacje. Niektórzy pacjenci zastanawiają się również czy zęby umocowane na implantach można samodzielnie wyjmować. Zależy to głowie od tego czy na implantach zamocowano koronę czy protezę. Korony w zdecydowanej większości mogą być wyjmowane tylko przez dentystów, protezy w celu czyszczenia można wyjmować samodzielnie.

Reasumując warto zdecydować się na założenie implantów, ponieważ to doskonała inwestycja w nasz wygląd, zdrowie  i lepsze samopoczucie. Implanty Kraków to świetny wybór dla wszystkich tych osób, które cenią przede wszystkim: profesjonalizm, komfort i najlepsza jakość wykonania.

Artykuł przygotowany z Indexmedica - implanty Kraków.

 

Zobacz więcej podobnych postów