Dezodorant Fridge – urzekający zapach natury
Dobór kosmetyków

Dezodorant Fridge – urzekający zapach natury

Skóra pach jest szczególnie delikatna i wrażliwa, zwłaszcza bezpośrednio po depilacji. Posiadaczki delikatnej i skłonnej do podrażnień skóry pach nie muszą jednak rezygnować z doskonałej ochrony przeciwko poceniu się i nieprzyjemnemu zapachowi. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy unikalny w składzie i zapachu dezodorant Fridge, który nie tylko optymalnie chroni przed potem i przyjemnie pachnie, ale także pielęgnuje wrażliwą skórę pach.

Naturalna ochrona przeciwko poceniu się i nieprzyjemnemu zapachowi

Dezodorant Fridge wyróżnia się całkowicie naturalnym składem oraz unikalnym działaniem. Posiada właściwości antybakteryjne, dzięki którym zapobiega rozwojowi na skórze bakterii i grzybów odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Doskonale łagodzi podrażnienia i jest delikatny w działaniu, może być więc stosowany w każdym momencie dnia, także bezpośrednio po depilacji.

Dezodorant Fridge – urzekający zapach natury

Dezodorant Fridge to produkt o unikalnym składzie całkowicie pozbawionym konserwantów oraz syntetycznych dodatków, przez co doskonale nadaje się do regularnego stosowania zwłaszcza dla osób preferujących naturalną oraz bezpieczną dla zdrowia pielęgnację. Brak związków glinu, parabenów i innych sztucznych składników sprawia natomiast, że dezodorant Fridge nie blokuje porów skóry, która może swobodnie oddychać przez cały dzień. Gwarantuje przy tym świetną ochronę przed potem oraz nieprzyjemnym zapachem w każdej sytuacji i o każdej porze roku.

Otul się urzekającym zapachem przyrody!

Dezodorant Fridge to w 100% naturalny produkt opracowany oraz wyprodukowany wyłącznie na bazie naturalnych, roślinnych składników. Nie był testowany na zwierzętach oraz nie zawiera w swoim składzie żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Stworzony został w niezależnym laboratorium marki na bazie organicznego ekstraktu alkoholowego z aloesu, który hamuje nadmierne wytwarzanie potu oraz gwarantuje skórze długotrwałe uczucie suchości i nawilżenia.

Oprócz naturalnego składu oraz wysokiej skuteczności działania dezodorant Fridge wyróżnia się także delikatnym, urzekającym zapachem, który przywołuje na myśl piękno nieskażonej przyrody. Wykorzystana do jego przygotowania kompozycja naturalnych olejków eterycznych z bergamoty, lawendy oraz rumianku rzymskiego sprawiają, że codzienne korzystanie z niego staje się ucztą dla wszystkich zmysłów. Delikatny zapach dezodorantu nie koliduje ponadto z perfumami, co pozwala na korzystanie z niego każdego dnia.

Zobacz więcej podobnych postów