Salon urody kraków – z myślą o pięknych i szczupłych kobietach
Dobór kosmetyków

Salon urody kraków – z myślą o pięknych i szczupłych kobietach

Salon urody kraków powstał z myślą o wszystkich kobietach, które chcą zawsze wyglądać młodo i pięknie. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, wiedzy i stosowaniu odpowiednich urządzeń, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze efekty podjętej u nas kuracji.

Warto pamiętać o tym, że skóra, podobnie jak inne organy, jest niezwykle ważna, gdyż stanowi barierę między ciałem, a środowiskiem, a przy tym to właśnie dzięki niej możemy rozpoznać, w jakiej kondycji jest nasz organizm i jakie jest nasze aktualne samopoczucie. Jeśli będziemy regularnie dbać i pielęgnować skórę, odwdzięczy się nam ona swoją świeżością, promiennym wyglądem, elastycznością i jędrnością.

Jeśli zależy Ci na doskonałych efektach już po pierwszym zabiegu, zdecyduj się skorzystać z naszej oferty. Nasz salon już od ponad trzynastu lat proponuje zabiegi, które pozwalają profesjonalnie zadbać o Twoją skórę, a także o doskonałe samopoczucie. Wybierając właśnie nasz salon urody, możesz spodziewać się perfekcyjnej depilacji laserowej Light Sheer. Depilacja jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna, gdyż laser nie dociera do głębszych warstw skóry. Za pomocą lasera możesz bardzo szybko pozbyć się niechcianego owłosienia z wybranej partii swojego ciała. Dla lepszych efektów warto powtórzyć zabieg kilkukrotnie, by mieć pewność, że owłosienie udało się trwale usunąć z danej powierzchni skóry.

Salon urody kraków – z myślą o pięknych i szczupłych kobietach

Usuwanie owłosienia za pomocą lasera Light Sheer jest jednym z naszych flagowych zabiegów. Zanim zostanie przeprowadzony zabieg docelowy, przeprowadzamy próbę, by upewnić się, że skóra naszego pacjenta nadaje się do tego, by przeprowadzić zabieg usuwania owłosienia. Jeśli odczyn skóry pozostaje prawidłowy, wtedy po piętnastu minutach od przeprowadzenia próby jest wykonywany zabieg usuwania owłosienia laserem. Warto pamiętać o tym, że dla lepszego efektu należy go powtórzyć w odstępach nie większych, niż cztery-osiem tygodni. Wtedy możesz mieć gwarancję, że uda się całkowicie pozbyć niechcianego owłosienia z wybranej partii ciała.

Kolejnym zabiegiem, który cieszy się u nas dużą popularnością, jest odchudzanie. Warto zaznaczyć, że w salonie urody kraków nie ograniczamy się wyłącznie do redukcji wagi. Dbamy również przy okazji o to, by skóra zachowała odpowiednią jędrność i promienny, zdrowy wygląd. By osiągnąć zadowalający efekt w krótkim czasie, oferujemy naszym Klientom sprawdzone metody usuwania tkanki tłuszczowej. Można się jej pozbyć za pomocą endermologii, zabiegu, który polega na stymulowaniu komórek. Dzięki urządzeniu Endermologia Cellu M6 możemy nie tylko zredukować tkankę tłuszczową, ale również zadbać o ujędrnienie skóry przy jednoczesnym pozbywaniu się cellulitu.

Można również pozbyć się skutecznie tkanki tłuszczowej metodą Ultracontour. W dodatku zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i Klientki nie doświadczają najmniejszego bólu w trakcie jego trwania, jak i po zabiegu. Warto zauważyć, że jest to bardzo szybki sposób na zgubienie zbędnych kilogramów – tkanka tłuszczowa jest usuwana w taki sposób, że nie narusza się otaczających jej narządów, a więc naczyń krwionośnych i nerwów. Osiągnięte rezultaty można jedynie porównać z zabiegiem liposukcji, chociaż Ultracontour jest bardziej skuteczną metodą pozbywania się tkanki tłuszczowej.

Salon urody kraków – z myślą o pięknych i szczupłych kobietach

Ostatnią z metod, dzięki której uda się w naszym gabinecie zredukować tkankę tłuszczową, jest Elektrostymulacja. Aparat, który stosujemy, pozwala zarówno na lifting, jak też i na modelowanie figury, ponieważ można za jego pomocą oddziaływać na wiele punktów ciała.

Materiał przygotowany przy współpracy z Revision.com.pl – Salon urody Kraków.

 

Zobacz więcej podobnych postów