Pastelowe kosmetyki
Dobór kosmetyków

Pastelowe kosmetyki

pastelowe kosmetyki

Wiosna przebija się tuż za rogiem, już niebawem zimowe swetry polecą do szafy, natomiast w miastach będą panowały wiosenne ubrania! Kolory pastelowe wyglądają lekko i na pewno będą pasować do pojawiającej się wiosennej roślinności. Użyte w make up „odejmą” lat, sprawią, że wyglądać będzie można promiennie. Może to już ten czas, by w kosmetyczce zrobić miejsce dla tego typu kosmetyków

Pastelowe cienie do powiek doskonale podkreślają ciemne tęczówki, natomiast idealnie wyglądają w jak stanowią kolorowy akcent w oku. Ostatnio jeszcze ciężko spotkać całe pastelowe palety (nielicznym wzorcem stanowi paletka Sweet Glamour marki Zoeva), gdyż wyparły je ze sklepów pojawiające się wszędzie paletki w barwach nude. Często zaś pojawiają się palety, które mają ewentualnie kilka prostszych pastelowych kolorów.

Pastelowe rozświetlacze są jeszcze chętniej nabywane od kiedy popularne są jednorożce! Rozświetlacz z różową poświatą nie będzie nowym produktem, ale już te, które są z fioletową, niebieską bądź zieloną mgiełką to dotychczas kosmetyki raczej nie spotykane.

Pastele na ustach? To dostatecznie stanowczy jednocześnie dość trudny w noszeniu makijaż. Trzeba dbać, aby pastelowe kolory na ustach nie wyglądały za cukierkowo! Trzeba także uważać, by nie były kiczowate. Takim elementem niezbędnym wiosennego makijażu jest oczywiście róż do policzków. Trudno o bardziej wiosenny kosmetyk aniżeli on?! Cukierkowy, delikatny róż najładniej wyglądać będzie na zimnej, jasnej cerze. To on „odliczy” najwięcej lat a jednocześnie przysporzy koloru twojej twarzy.

Pastelowe kosmetyki

Pastelowy manicure

Czy warto zdecydować się także na pastelowe paznokcie. Malunki na paznokciach dodają delikatności, czystości, poprawiają higienę i na pewno sprawiają, że wygląda się młodo. Jednocześnie nie ma problemu, by taki kolor mieć na paznokciach do pracy, bowiem wespół spośród jasnymi po zimie rękami nie są kontrastowe, i dzięki temu można oczekiwać, że nie będą się nadmiernie rzucać w oczy.

Gdy kobieta nie czuje się dobrze w jasnym makijażu lub manicure, zaś chce poczuć wiosnę, niech pastele pojawią się w takiej sytuacji w torebce jako opakowania kosmetyków. Oto parę artykułów, które wniosą wiosenny powiew do twojej kosmetyczki i nie będzie również problemu z tym, by na zewnątrz ewentualnie można było je zostawiać.

Włosy pastelowe

Na koniec jeszcze cos bardziej szalonego a więc pastele na włosach. Pastelowy efekt na głowie mogą wytworzyć mogą sobie kobiety, które mają naturalne, wyjątkowo jasne włosy. Włosy o innej barwie nie przyjmą barwnika, dlatego jeśli chce się to zrobić trzeba je wcześniej rozjaśnić. Na rozjaśnionych z dodatkiem chemicznych składników kosmykach kolor prezentuje się dobrze. Jeśli kobieta jest ciemną blondynką, odcień będzie bardziej delikatny dodatkowo nie oczywiście doskonały jak to się dzieje w przypadku bardzo jasnych włosów.

W sprzedaży znajdziecie niemało produktów, dzięki którym będzie można mieć pastelowy kolor na włosach. Wykorzystując je można uzyskać naprawdę świetne efekty.

Zobacz więcej podobnych postów