Puder, podkład czy krem BB? Dobieramy najlepszy kryjący kosmetyk
Kosmetyki do twarzy

Puder, podkład czy krem BB? Dobieramy najlepszy kryjący kosmetyk

podkład

Delikatne, lekkie krycie czy może maskowanie niedoskonałości w intensywny sposób? Jakich produktów najlepiej używać, by była okazja do tego, by stworzyć elegancki i jednocześnie trwały makijaż? Jakie kosmetyki będą się sprawdzać najlepiej w przypadku upałów, a które będą odpowiedzią na potrzeby skóry, która będzie się przetłuszczać? O tym staramy się powiedzieć. Idealnie wykonany makijaż może sprawić cuda.

Przykrywać będzie niedoskonałości, ukrywa przebarwienia, sińce czy cienie, dodaje blasku i energii, odpowiada za wyrównanie kolorytu. Dzięki temu nawet jeśli mamy za sobą nieprzespana noc będzie można wyglądać świeżo i ładnie. Jak więc spośród tych rożnych produktów do makijażu wybrać kosmetyki, które będą odpowiadać potrzebom skory i sprawia, że w każdej sytuacji będzie można wyglądać na wypoczętą i pełną blasku. Jak znaleźć sposób na trwały oraz piękny makijaż?

Krem BB – lekki kosmetyk na lato

Delikatne kremy BB są bardzo popularne wśród kobiet na całym świecie. To lekka alternatywa dla fluidu i będzie się dobrze sprawdzać wiosną oraz latem. Łagodzacy krem z filtrem SPF 15 będzie dodatkowo chronił skórę przed promieniowaniem, bez obaw będzie można go używać nawet gdy będą największe upały, warto więc się na to zdecydować. To takie kremy, które będą bardzo dobre w przypadku skóry, która nie ma większych problemów oraz przebarwień. Przykrywają lekkie niedoskonałości, ale nie będzie można oczekiwać z ich strony doskonałego krycia. Są one lekkie i oddychające, dlatego latem będą się dobrze sprawdzać. To zawsze taka propozycja, którą jeśli się zastosuje będzie można docenić jej jakość, działanie będzie rzeczywiście zauważalne.

Puder, podkład czy krem BB? Dobieramy najlepszy kryjący kosmetyk

Fluid – na wieczór i wielkie wyjścia

Elegancki, kryjący fluid jest rzeczywiście podstawą kosmetyczki u każdej kobiety. Pośród dostępnych na rynku produktów na pewno warto będzie sięgać po produkty, które gwarantują krycie i jednocześnie są w stanie zapewniać naturalny efekt. To właśnie ten naturalny efekt jest bardzo popularny i chętnie wybierany przez kobiety, które szukają dla siebie odpowiedniego kosmetyku.

Puder – dla doskonałego zmatowienia

Puder będzie można używać na kilka sposobów jako środek matujący, kosmetyk utrwalający podkład i korektor, ale również jako baza, która będzie mogła być zastosowana pod cienie.

Trendy związane z makijażami są zmienne. Róże, delikatne bronzery, soczyste błyszczyki czy matowe szminki, cienie nude albo takie bardziej odważne, kolorowe stylizacje, bez względu na to jaki efekt będziemy chcieli uzyskać to co będzie bardzo ważne to odpowiednie przygotowanie skory zanim będzie się makijaż wykonywać. To przygotowanie zawsze musi być zadbane. Lekki krem BB, fluid kryjący czy matujący puder? Koniecznie będzie trzeba wybierać taki produkt, który będzie w najlepszy sposób odpowiadał na potrzeby skóry, tak by dało się stworzyć rzeczywiście świetny makijaż, który będzie sprawdzał się rzeczywiście w każdej sytuacji w jakiej będziemy się znajdować. Dobry makijaż zależy od wielu różnych czynników, o których będzie trzeba pamiętac.

Zobacz więcej podobnych postów